kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia
2014/11/25 15:00:00

Dzieciństwo nierozłącznie związane jest z zabawkami. Świat zabawek zaludniają różne przedmioty, które lubią dzieci - samochody, domki dla lalek czy klocki. Pluszowy miś jest jednak zwykle pierwszym przyjacielem maluchów. 25 listopada to dobra okazja, aby przypomnieć sobie o misiach - dziś obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Każdy z nas miał w dzieciństwie swojego ukochanego misia. To właśnie on cierpliwe znosił nasze humorki i niekończące się testy na wytrzymałość. Często trafiał pod opiekę mamy lub babci, która cierpliwe przyszywała i cerowała sfatygowane futerko. Ponieważ jednak „Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”, w naszej relacji nic się nie zmieniało – przyjaźń trwała nadal.

Zabawki dla każdego

Historia pluszowego misia (ang. Teddy bear) sięga początków XX wieku, kiedy podczas polowania zorganizowanego przez Theodore Roosevelt, schwytano małego niedźwiadka. Prezydent jednak zlitował się nad zwierzęciem i wypuścił je na wolność. Historię zilustrowała waszyngtońska gazeta, a następnie temat wykorzystał producent zabawek. Stąd właśnie popularna na całym świecie nazwa Teddy Bear.

Święto Pluszowego Misia przypada na 25 listopada. To doskonała okazja, żeby sprawić radość najmłodszym – naszym dzieciom, małemu rodzeństwu czy kuzynom. Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na misie, inne niesamowite zabawki oraz dziecięce ubranka. Zanim jednak wybierzesz się na zakupy sprawdź, jak nie ogołocić swojego portfela - wystarczy skorzystać ze zniżek oferowanych przez .


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dziecko, miś, zabawki


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»