kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Przy kawie o dzieciach: bunt dziecka i nastolatka
2011/11/22 22:36:03

29 listopada (wtorek) o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Przy kawie o dzieciach”. Tematem spotkania będzie bunt jako nieodłączny etap rozwoju dziecka.

Okres buntu dziecka to trudny czas dla rodziców. „Straszny dwulatek", „co się stało z cudownym trzylatkiem", „koszmarny nastolatek" - mówią dorośli zmęczeni uporem i wybuchami emocji swojego dziecka. Choć bunt okresu wzrastania i dojrzewania to naturalne zjawisko, warto wiedzieć jak sobie z nim radzić i nauczyć dziecko panowania nad własnymi emocjami.

Gościem spotkania będzie Maciej Ciechomski, doświadczony psycholog, założyciel Stowarzyszenia „Rezerwat Kultury".

Spotkania z cyklu „Przy kawie o dzieciach" odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 18.00 w lokalu „Chwila Da Klub" przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie. Podczas spotkań rodzice przy filiżance kawy mogą dyskutować na temat wychowania dzieci oraz zadawać pytania zaproszonym ekspertom. Wstęp na spotkania jest wolny i bezpłatny. Do poniedziałku (28 listopada) do godz. 17.00 można wysłać pytania związane z tematem spotkania na adres zespol@kidprotect.pl.

Spotkania są częścią programu "" realizowanego przez Fundację Kidprotect.pl i Rzecznika Praw Dziecka. W ramach programu przeprowadzone zostały pierwsze ogólnopolskie badania kompetencji rodzicielskich, kampania medialna, odbywają się także szkolenia liderów, którzy będą prowadzili w całej Polsce szkoły dla rodziców według programu przygotowanego przez specjalistów z Fundacji.

Organizatorami spotkań z cyklu „O dzieciach przy kawie" są Rzecznik Praw Dziecka oraz Fundacja Kidprotect.pl . Partnerem cyklu jest lokal „Chwila Da Klub" . Patronat medialny nad akcją objęli: portal informacyjno-rozrywkowy www.Czasdzieci.pl oraz portal dla rodziców www.parenting.pl .


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Przy kawie o dzieciach, bunt dziecka, bunt nastolatka


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»