kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ruszył telefon konsultacyjny w sprawie dzieci
2011/10/12 23:02:17

Pod numerem infolinii 801 123 400 konsultanci Fundacji Kidprotect.pl będą doradzać dorosłym w sprawach dotyczących bezpieczeństwa dzieci.


Telefon konsultacyjny w sprawie dzieci przeznaczony jest szczególnie dla rodziców oraz osób pracujących z dziećmi. Dyżurujący konsultanci udzielą im profesjonalnej porady w takich sprawach, jak przemoc w domu i w szkole, bezpieczeństwo dzieci w internecie, przestępstwa seksualne wobec dzieci. Z telefonu mogą korzystać również funkcjonariusze policji oraz prokuratorzy realizujący postępowania karne związane z przestępstwami wobec dzieci.

- Od dziewięciu lat wspomagamy dorosłych w sprawach związanych z bezpieczeństwem dzieci. Wiemy, jak bardzo potrzebne w procesie pomocy dzieciom są konkretne wskazówki i informacje. Nową infolinię kierujemy do wszystkich, którzy poszukują wiedzy i porad w rozwiązywaniu dziecięcych problemów.– mówi Jakub Śpiewak, prezes Fundacji Kidprotect.pl .

Partnerem telefonu konsultacyjnego jest Telekomunikacja Polska, która udostępniła infolinię.

- Bezpieczeństwo dzieci to jeden z głównych obszarów, na których koncentrujemy się w naszych działaniach społecznych – angażujemy się m.in. w działania edukacyjne związane z bezpieczeństwem dzieci w internecie, pomogliśmy uruchomić infolinię pomagającą w poszukiwaniu zaginionych dzieci. Jesteśmy przekonani, że telefon konsultacyjny fundacji Kidprotect.pl jest bardzo potrzebny - w jednym, łatwo dostępnym miejscu rodzic czy nauczyciel może uzyskać profesjonalne wsparcie odnośnie do bardzo wielu problemów i niebezpieczeństw, na które narażone są dzieci. Bez wątpienia to inicjatywa warta wsparcia. – mówi Maciej Witucki, Prezes Zarządu Grupy TP.

Telefon konsultacyjny w sprawie dzieci dyżuruje od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. Numer telefonu konsultacyjnego w sprawie dzieci 801 123 400 dostępny jest dla połączeń z numerów stacjonarnych oraz dla abonentów sieci komórkowych Orange, T-Mobile, Plus i Play. Koszt połączenia niezależnie od jego czasu trwania to opłata za 1 impuls według cennika danego operatora telekomunikacyjnego. Szczegóły związane z działalnością telefonu konsultacyjnego znajdują się na stronie internetowej: .()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dzieci, molestowanie, praca z dziećmi, przemoc w rodzinie, przestępczość


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »