kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ruszył telefon konsultacyjny w sprawie dzieci
2011/10/12 23:02:17

Pod numerem infolinii 801 123 400 konsultanci Fundacji Kidprotect.pl będą doradzać dorosłym w sprawach dotyczących bezpieczeństwa dzieci.


Telefon konsultacyjny w sprawie dzieci przeznaczony jest szczególnie dla rodziców oraz osób pracujących z dziećmi. Dyżurujący konsultanci udzielą im profesjonalnej porady w takich sprawach, jak przemoc w domu i w szkole, bezpieczeństwo dzieci w internecie, przestępstwa seksualne wobec dzieci. Z telefonu mogą korzystać również funkcjonariusze policji oraz prokuratorzy realizujący postępowania karne związane z przestępstwami wobec dzieci.

- Od dziewięciu lat wspomagamy dorosłych w sprawach związanych z bezpieczeństwem dzieci. Wiemy, jak bardzo potrzebne w procesie pomocy dzieciom są konkretne wskazówki i informacje. Nową infolinię kierujemy do wszystkich, którzy poszukują wiedzy i porad w rozwiązywaniu dziecięcych problemów.– mówi Jakub Śpiewak, prezes Fundacji Kidprotect.pl .

Partnerem telefonu konsultacyjnego jest Telekomunikacja Polska, która udostępniła infolinię.

- Bezpieczeństwo dzieci to jeden z głównych obszarów, na których koncentrujemy się w naszych działaniach społecznych – angażujemy się m.in. w działania edukacyjne związane z bezpieczeństwem dzieci w internecie, pomogliśmy uruchomić infolinię pomagającą w poszukiwaniu zaginionych dzieci. Jesteśmy przekonani, że telefon konsultacyjny fundacji Kidprotect.pl jest bardzo potrzebny - w jednym, łatwo dostępnym miejscu rodzic czy nauczyciel może uzyskać profesjonalne wsparcie odnośnie do bardzo wielu problemów i niebezpieczeństw, na które narażone są dzieci. Bez wątpienia to inicjatywa warta wsparcia. – mówi Maciej Witucki, Prezes Zarządu Grupy TP.

Telefon konsultacyjny w sprawie dzieci dyżuruje od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. Numer telefonu konsultacyjnego w sprawie dzieci 801 123 400 dostępny jest dla połączeń z numerów stacjonarnych oraz dla abonentów sieci komórkowych Orange, T-Mobile, Plus i Play. Koszt połączenia niezależnie od jego czasu trwania to opłata za 1 impuls według cennika danego operatora telekomunikacyjnego. Szczegóły związane z działalnością telefonu konsultacyjnego znajdują się na stronie internetowej: .()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dzieci, molestowanie, praca z dziećmi, przemoc w rodzinie, przestępczość


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»