kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Telefon gwarancją bezpieczeństwa
2011/9/8 0:30:00

Sytuacje kryzysowe często wymagają od nas natychmiastowej reakcji. W takich sytuacjach priorytetem jest sprawna komunikacja. Dla dzieci które mogą potrzebować pomocy w pierwszej kolejności - stały kontakt telefoniczny z najbliższymi to coraz częściej podstawowy element bezpieczeństwa.

(Nie)bezpieczny pierwszy dzwonek

Nowy rok szkolny wiąże się z nowymi wyzwaniami zarówno dla dzieci i rodziców. Dla dzieci i rodziców jest to niewątpliwie próba zaufania oraz lekcja samodzielności. Wśród ekscytacji nowymi kolegami, zachwytem szkolną ławą, pojawia się obawa o podołanie szkolnym wyzwaniom. Rodzice przeżywają razem ze swoimi pociechami wzloty i upadki, jednak to, co spędza im sen z powiek, to oczywiście kwestia bezpieczeństwa.

Niepewność przed pierwszym samodzielnym wyjściem na lekcje, bądź powrotem to domu jest całkowicie uzasadniona. Bezpieczeństwo i zaufanie są przecież absolutną podstawą. Dzięki telefonii komórkowej maluch ma możliwość skontaktowania się z rodzicami w każdej sytuacji.

- W przypadku dzieci rozpoczynających lub kontynuujących naukę w młodszych klasach szkoły podstawowej telefon jest dla rodziców gwarantem bezpieczeństwa ich pociechy. Na początek wystarczy łatwy w obsłudze aparat, aby dziecko mogło się oswoić z urządzeniem - przekonuje Tomasz Szacoń, dyrektor handlowy firmy Barel Poland, producenta telefonów do zadań specjalnych.

Nie dajmy się zwieść, że telefon o bardzo wysokiej wartości jest dla syna czy córki odpowiedni, zdecydowanie lepszy będzie tańszy sprzęt. Dzieci mogą być łatwą ofiarą dla potencjalnych złodziei, zatem warto, aby nie wyróżniały się wśród tłumu nowoczesnym sprzętem.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: szkoła, telefon, telefon komórkowy


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»