kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wózek dziecięcy. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
2014/3/13 21:20:00

Dla wielu rodziców spodziewających się dziecka kupno wózka dla pociechy jest jednym z większych dylematów. Trudno się dziwić – młodzi rodzice mają do dyspozycji szeroki asortyment produktów dostępnych na rynku. Warto, aby był to zakup przemyślany – pojazd winien nie tylko zapewniać bezpieczeństwo maluszkowi, ale też być dostosowany do naszego trybu życia. Podpowiadamy, jakimi kryteriami należy się kierować przy wyborze wózka dla dziecka.


Na początku zastanówmy się, w jakich warunkach będziemy się przemieszczać. Czy wózek będziemy przewozić w bagażniku samochodu, czy planujemy poruszać się głównie komunikacją miejską. Pomyślmy, gdzie będziemy go trzymać – w garażu, na klatce schodowej, w mieszkaniu? Odpowiedzi na te pytania pomogą nam podjąć odpowiednią decyzję podczas zakupu.
fot. X-lander

Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dziecko, niemowlę, wózek dziecięcy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »