kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ruszyła kampania „Bicie jest głupie”
2009/6/22 18:40:00

"Bicie jest głupie" - pod takim hasłem w ostatnim dniu szkoły, który części uczniów kojarzy się z laniem, wystartowała kampania społeczna przeciwko stosowaniu kar cielesnych wobec dzieci.

Kampanię zainaugurowała konferencja prasowa z udziałem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, która odbyła się w piątek, 19 czerwca, w biurze RPD w Warszawie. Kampanię zorganizowało Porozumienie "Dzieci Pod Ochroną" w skład której wchodzą: Fundacja Kidprotect.pl, Komitet Ochrony Praw Dziecka i Fundacja "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka. Spoty reklamowe "Ulica" i "Waza" zrealizowała agencja McCann Erickson, a ich reżyserem jest Xawery Żuławski.

Oprócz spotów reklamowych przygotowane zostały klipy, przeznaczone do emisji w Internecie, wyreżyserowane przez Mateusza Polita. Znane osoby, m.in. Monika Olejnik, Bożena Dykiel, Dorota Zawadzka (Super Niania), Marcin Bosak, Maciej Orłoś, Rafał Bryndal i inni przekonują w nich, że "Bicie jest głupie", a prof. Jerzy Bralczyk mówi wręcz, że "Bicie jest haniebne".

Kampanię wspiera Fundacja Warty i Kredyt Banku.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Bicie jest głupie, Rzecznik Praw Dziecka, bicie dzieci, kary cielesne, metody wychowawcze, niebieska linia, przemoc w rodzinie


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»